Kdo jsou lovci démonů?

Největší hrozbou Impériu lidí jsou, a vždy budou, následovníci Chaosu a odporní démoni warpu. Inkvizitoři Ordo Malleus, lovci démonů, jsou ve válce se silami jen obtížně pochopitelnými, a společně s Šedými Rytíři musí přinést světlo Císaře do temnoty. Hrozba démonů je tak velká, že pouze tito hrdinní válečníci mají potřebné schopnosti a vědomosti, aby se mohli postavit tak ďábelským nepřátelům.

Lovec démonůImpérium lidí je ze všech stran obklopeno nepřáteli usilujícími o jeho zničení. Zrádci, kacíři a cizáci útočí na mnohavrstvou obranu lidstva. Nicméně jsou zde hrozby, kterým jsou normální imperiální síly, včetně mocných vesmírných mariňáků, neschopné čelit. Inkvizice je vytvořena, aby se postavila právě těmto hrozbám.

Uvnitř Inkvizice jsou řády, které se specializují v boji proti zvláštním protivníkům. Ordo Malleus nebo-li lovci démonů, jsou zasvěceni k boji s démony Chaosu z warpu. Démoni a jejich následovníci jsou, a vždy budou, největší hrozbou Impériu. Jejich působení se může vplížit do jakéhokoli sektoru, do jakékoli osoby, nezávisle na tom, jak chráněný nebo loajální se může zdát. Pokud jsou nekontrolovány, mohou tyto síly Chaosu znečistit lidi v řádu let. Je samozřejmým, že tento fakt je před občany Impéria utajován.

Díky strašlivé povaze této hrozby mají lovci démonů přístup k nejlepším jednotkám, zbraním a osobnostem k boji ve své tajné válce. Speciální kapitula vylepšených vesmírných mariňáků, Šedí Rytíři, je s mocnými schopnostmi připravena pomáhat inkvizitorům. Mohou také využít zabijáků z Officia Assassinorum a schválených psykerů z Scholastia Psykana. Žádné zdroje nejsou šetřeny, když jde lovec démonů do boje.

Nicméně, lovci démonů nejsou na bojišti nepřemožitelní. Jejich jednotky jsou drahé, tudíž jsou téměř vždy přečísleni. Soupeři si také mohou vzít démonické spojence k boji s Ordem Malleus. Ovšem armáda lovce démonů je stále jak strašlivá, tak zábavná k hraní.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.