Colette DuBois

Colette začala svoji kariéru jako chudá kapsářka využívající svůj šarm, grácii a rychlé prstíky k okrádání bohatých. Byla velmi krásná, a přestože ji spousty mužů nabízely přivýdělek coby noční společnice, Colette by se nikdy nesnížila k tomu stát se pouhou lehkou děvou. Vždy ji uvnitř poháněla neukojitelná ctižádost. Parodická představení a levná kabaretní kouzla ji umožňovala fascinovat tucty mužů, všichni byli dychtiví získat co nejvíce její pozornosti a přízně.

ColetteLaciné triky byly rychle zapomenuty, když přijela do Malifaux. Procházejíc Trhlinou, věděla téměř okamžitě, že její dovednosti eskamotérství byly jen náznak její skutečné moci. Následující své ambice být stále lepší, získala svůj první Soulstone a konečně si uvědomila svůj potenciál. Její tajemná žízeň po vědění se ukázala skoro stejně nenasytná jako její elán a odhodlání, iluze se stávaly více a více reálnými a její dovednosti rozmanité a mimořádné. Colette rychle porozuměla tomu, jak využívat spirituální energii Soulstonů ve svých bombastických vystoupeních a použít je k naplnění svých představ a tužeb.

Colette shromáždila společnost dívek s podobnými schopnostmi a na rozdíl od ostatních mistrů tajemných umění je bez jakýchkoli tajností naučila používat Soulstony. Vytvořily pak tajné společenství, učily se používat kouzla a zdokonalovat se v umění získávání moci, bohatství a svobody.

Zkazky o jejich úžasných magických představeních se stávaly legendárními a brzy se rozšířily za hranice města i do Starého světa. Přicházelo stále více a více cestovatelů, nikoliv proto, aby si urvali něco pro sebe v divočině města Malifaux, ale aby shlédli úžasné představení, neuvěřitelnou show plnou magie, a zírali na úžasnou a dosud nevídanou věc - mechanické tanečnice, loutky lidské velikosti, tančící na jevišti po boku svých překrásných protějšků z masa a krve.

Collete a její dívky si myslely, že přišly na to, jak si zajistit skutečný úspěch, když přijímaly peníze za nadbytečné Soulstony, které získaly v šeru a tichu po představení. Netrvalo dlouho a Colette zjistila, že za úspěch a moc se platí vysoká cena. Ačkoli slavná a vskutku bohatá, snaží se nyní udržet svou sílu a svá tajemství před důstojníky Gildy, kteří se chodí dívat na její představení každý večer. Hnutí Arcanistů spoléhá, že se se svými nezákonnými obchody přesune na černý trh a nebude si tak moci užít svobody, již získala.

Všichni na ni upírají své zraky a její svoboda není nic než iluze.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.