Dr. Douglas McMourning

Šéf pitevny McMourning pracoval jako patolog pro Guildu. Je novým druhem vědce, který se v této době zrodil. Forenzní věda je v této době novým konceptem a není lepší místo pro její praktikování než Malifaux, kde jsou smrt a vraždy na denním pořádku. 

McMourningMcMourningův strašlivý zájem o smrt a její procesy ho přivedl ke studiu událostí posledních dní Starého Malifaux a k legendám o magii, kterou po sobě zanechaly. Nekromancie má však velký vliv na duševní zdraví člověka a při experimentování s těmito prastarými metodami a rituály byl McMourningův génius překroucen v šílenství a krutou bezohlednost! 

Nespokojil se jen s opakováním obřadů z minulých dní Malifaux, toužil po inovacích a vytvořil nové magické postupy. Těla, která se dostala na jeho pitevní stůl se stala surovinou a materiálem pro nová stvoření, monstra která si dříve nikdo nedokázal ani představit. Za doprovodu svých výtvorů se objevuje v ruinách tohoto prastarého města a pátrá po dalších jeho temných tajemstvích. 

V posledních měsících se Guilda na šíleného doktora zaměřila. Začala jej podezírat z podivných aktivit, což ho přinutilo přesunout dějiště svých experimentů do nových tajných prostor. Častým používáním rozsáhlé kanalizace Malifaux, objevil McMourning Karanténní zónu, který byla naprosto ideální pro jeho novou základnu. 

Každý kousek této opevněné a skryté laboratoře je jako z knih o šílených vědcích. Laboratoř je zařízená různými přístroji, obrovskými bateriemi a akumulátory, mezi kterými přeskakují elektrické výboje. Na stěnách jsou velké spínače od všech těch strojů. Kdyby nebylo příšerných produktů vzniklých právě v této laboratoři, jeho šílenství by mohlo být někým považováno za úsměvnou parodii na hororové vědce z béčkových filmů.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.