Kirai Ankoku

Kirai Ankoku odešla do Malifaux, aby se vyhnula svému osudu. Jako velmi mladá opustila Tři království, aby byla sama strůjcem svého osudu. Cestovala sama bez peněz po světě. Ale díky kuplířství a své vytrvalosti si zajistila průchod skrz Oponu.

Když vystoupila z vlaku, pohlédla do tváří dalších osadníků. Spatřila směsici strachu, ale i naděje z nového života v novém světě. Každý z osadníků věřil, že našel způsob jak vzdorovat nelehké budoucnosti, kterou si pro ně osud za Oponou připravil.

Kirai AnkokuNaneštěstí Kirai zjistila, že to není tak snadné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Bojovala a nakonec překonala svou hrdost a začala pracovat jako jedna z "holek z lepších podniků" v klubu Qi a Gonga. Brzy se stala známou. Obzvláště pro představitele Guildy na vysokých postech. To ji pomohlo najít práci jako "důvěrnice" guvernéra-generála.

Netrvalo dlouho a guvernér- generál si ji vybral. Najal Kirai jako společnici na ples pro svého syna Francise. Nečekal však, že se jeho syn a Kirai do sebe zamilují tou nejhlubší láskou. Stali se nerozlučným párem. Ale jejich láska neměla mít dlouhého trvání. Nic ve Městě nemohlo uniknout uším generála-guvernéra, obzvláště aktivity jeho syna. Zneuctění syna vztahem s "důvěrnicí" svého otce bylo víc než by mohl být schopen tolerovat. Láska s děvkou se stala důvodem k odstranění Francise z rodiny... Napořád.

Prsten daný Kirai její láskou se stal symbolem ošklivého smyslu pro humor, jaký může mít jen osud!

Stala se nádobou pro moc, větší než kdy byla její vlastní. Když jí byl prsten nasazen na prst, osud jí vybral mnohem bolestivější a krutější cestu, než si kdy dokázala představit. Ztratila Francise. Zemřel během přestřelky, zatímco ona prchala, aby si zachránila svůj vlastní život. Neměla kam jít, nikdo jí nepomohl. Ale Malifaux dává neočekávané příležitosti různým bytostem. Tak v sobě Kirai našla schopnost vyvolat sílu, kterou používají ostatní mistři magie, ale na rozdíl od nich si tato síla na sebe vzala podobu postav z legend, které slýchala Kirai jako dítě ve své rodné vlasti.

Nyní, když objevila schopnost ovládat tuto sílu, je odhodlaná najít Francisovu duši v nekonečném éteru světa Malifaux, stejně jako byla odhodlána najít svůj život za Oponou.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.