Marcus

MarcusDivoké a nespoutané kraje táhnoucí se za hranicemi Města jsou naplněny cizokrajnými rostlinami a tvory, kteří se přizpůsobili tvrdému prostředí Malifaux. Marcus se oddal krocení těchto mocných tvorů pro cíle Arcanistů. Krom pouhého ochočování divokých zvířat se stal Marcus průkopníkem nového druhu magie, která posiluje přirozené schopnosti tvorů. Chimerancie také spojuje vlastnosti různých tvorů dohromady, aby vytvořila nová monstra, která pak mohou být vypuštěna na nepřátele Arcanistů.

Nespokojen s experimentováním jen na bestiích, provádí Marcus pokusy i na lidských zvířatech. Jeho intelektuální snahy mu daly sílu a smysly zvířat, která studuje. Už není dále člověkem, ale spojením člověka a monstra. Jeho svěřenci na něj pohlížejí jako na svého alfa jedince a jsou ochotni za něj obětovat své životy.

Jeho arcanistističtí spojenci vidí v Marcusových pokusech velký potenciál navzdory jeho neochotě vrátit se do civilizace a přidat se k nim přímo v jejich boji. Upřednostňuje bojovat s Guildou za svých vlastních podmínek; s pomocí svých výtvorů přepadat dostavníky nebo sabotovat rodící se osídlení či doly. Pro Marcuse Město představuje život, který nechal za sebou, když prošel Trhlinou, život ve kterém nemá zájem pokračovat.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.