Neverborn

Výplod vaší představivosti

"Nejsme výplod vaší představivosti, ty malá chutná svačinko."

NephilimAčkoli zločinečtí a tuláčtí praktikanti žijící v Malifaux činí život zde tvrdým a obtížným, nic se nevyrovná vražednosti a krutosti Neverborn. Obdarováni tvarem a formou z mýtů a nočních můr zavrtaných hluboko v lidských hlavách, Neverborn se pokouší zničit celé lidstvo, jako by se očkovali proti infekci. Pouhé zmínění Neverborn může zapříčinit, že i ti nejtvrdší kriminálníci zblednou strachem, neboť většina z nich se nevyhnula setkání s nimi.

Neverborn jsou tvory přivedenými k životu jako vedlejší efekt praktikování temné a strašlivé magie původními obyvateli o mnoho století dříve. Každé strašlivé a ničivé seslané kouzlo vyvolalo vstup ještě většího zla do tohoto světa, až se zlé myšlenky staly až příliš reálnými Neverborn. Zprvu byli Neverborn malí, slabí a bez fyzické formy, neschopní způsobit škodu. Během času nicméně zjistili, že mohou vstoupit do nejtemnějších míst mysli osob a převzít fyzickou podobu ovlivněnou nočními můrami, mýty a legendami.

Původní obyvatelé Malifaux, kteří na ně pohlíželi jako na velké démony a tvory z živoucího ohně, stvořili mocná kouzla, aby je pohltila. Nicméně kouzla během času slábla a Neverborn byli nakonec schopni uniknout ze svého vězení. Po zničení každé živoucí věci v Malifaux, Neverborn ustoupili a upadli do spánku.

Denní senProtržení Velké bariéry některé z Neverborn probudilo. Po objevení lidí znovu osídlujících Malifaux a sledování jich po nějakou dobu, Neverborn zaútočili a všechny je zničili. Jako varování lidem na druhé straně, poslali Neverborn skrz Trhlinu tělo se slovem "Naše" vyrytém do rozsekaného masa.

CoppeliusKdyž byla Trhlina znovu otevřena o sto let později, lidé byli lépe připraveni s mocnými kouzly napomáhajícími k ochraně Malifaux a všemožných těžařských městeček. Ačkoli jsou kouzla většinou účinná, Neverborn se stávají stále silnějšími a jejich počet nadále narůstá.

Neverborn pohlíží na Malifaux jako na své území a nepozastaví se před ničím, aby vyhubili jakéhokoli živého tvora, který se odváží vkročit do jejich světa. Ačkoli pohrdají lidmi, existují i Neverborn, kteří jsou ochotni směňovat moc a vědomosti s lidmi výměnou za oběti a služby, ačkoli často za cenu vlastního duševního zdraví.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.