Saito Tōgan

SymbolMezi lidmi, kteří něco vědí o zbraních, koluje v barech a tavernách zvěst. Je to zvěst o mrtvém muži nebo snad muži, který by měl být mrtvý... Tento příběh můžete slyšet jen na místech jako je Novîy Bangkok, Shuangdong či Dalniy, v takové skupině míst, do kterých můžete vstoupit jen, když máte několik jizev nebo pár zářezů na pažbě vaší zbraně. Zvěst, a je to pouze zvěst, má mnoho co dočinění s pádem klanu Ônishi a s mužem, který zhoršil svou hanbu, Ônishi Tōganem.

Ônishi byl klanem ninjů s nejvyšší reputací v prefektuře Aomori a Ônishi Tōgan byl jeho nejlepším ninjou, tím, kdo si bral na starost ty nejrizikovější mise. Jeho čistý úspěch byl způsoben jeho puntičkářkovstvím při plánování operací a přesností a kradmostí, se kterou je prováděl. Tōgan byl předurčen k vedení klanu Ônishi, ale jedné noci, když se účastnil jedné důležité mise, se cosi pokazilo a všechno šlo do pekel. Tato operace byla katastrofou a každý zemřel: dívka, která měla být zachráněna, Tōganův podpůrný tým a všichni únosci, kteří pak nemohli být vyslýcháni. Prestiž klanu byla zpochybněna. Povinností Ônishiho Tōgana bylo předstoupit před rodinu rukojmí a provést surnimasen, věčnou lítost, nabídnout svůj život jako omluvu za chybu, kterou učinil.

Saito

Tōgan se nikdy neobjevil, poskvrnil jméno své i svého klanu. Změnil se v pronásledovaného muže. Jeho klan a rodina malé unesené vypsaly odměnu za jeho hlavu a brzy poté by komando ninjů Ônishi ukončili jeho život v bleskové operaci. O několik měsíců později byl Ônishi Yoshitsune, Tōganův nástupce, nalezen mrtev ve svém domě. Někteří lidé tvrdí, že vedle Yoshitsuneho těla byl záznam potvrzující jeho domluvu s únosci chudáka děvčete. Nicméně klan Ônishi ututlal tuto záležitost a nic neučinil. Od té doby je v žoldáckých kruzích nová osoba, kradmý assassin nazývaný Saito Tōgan, odborník na bojová umění s technikou a stylem, která je připomínkou určitého člena klanu Ônishi...

Běžná sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.