Scarface a Cordelia, opancéřovaný žoldácký tým

Symbol"Můžete vyslovit modlitbu, ale bude lépe, když bude jen krátká, protože vás zabiju dřív, než tu dlouhou dokončíte."

Věta připisovaná Joeovi "Scarfaceovi" Turnerovi. Unionistické revolty okruhu Jupiter-Pluto.

"Scarface je mizera toho nejhrubšího zrna. Není jen arogantní, ale také unáhlený, tvrdohlavý a zcela nezvladatelný. Přidejte k tomu roky zkušeností z bojů a máte ztělesnění obrovské a bezprostřední katastrofy; nebezpečí pro všechny okolo něj. Krátce, je perfektní pro ten typ operací, které po nás chcete na Ariadně. "

Nasim Balidi, taktický manažer společnosti Druze. Organizační schůze se zástupci korporace MagnaObra. Ariadnijské komerční konflikty.

"Joe! Neskákej tam! Je mi jedno, jestli se přeskupili na spodku C-sekce! Je to dost hluboké a já nemám náhradní díly pro posilovače nohou! Oh... dobrá, jsi idiot! Díky, brácho!"

Cordela Turner skrze Scarfacův intercom. Obranné operace orbitální loděnice Rudý oblouk, pod kontraktem s korporací Metroplex.

Scarface a Cordelia

"Scarface a Cordelia? Brutální bestie k pronájmu a jeho čarovná kmotřenka. Černá a bílá. Jeden ví jen jak ničit, zatímco ten druhý může všechno opravit. Ten první by bez druhého dlouho nepřežil."

Emiliano Guevara, důstojník nomádské Černé ruky. Hodnotící zpráva nezávislých operativců Sféry.

Běžná sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.