C'tan Nightbringer

NightbringerNightbringer je smrtícím vtělením, sadistickým bohem třímajícím síly schopné zničit hvězdy. Vyžívá se ve způsobování obrovských bolestí a utrpení, které nejsou nezbytné pro jeho nasycení, ale činí tak, protože jednoduše může. Jeho pohled je smrtící a jeho mocná kosa hodovala na smrti celých civilizací. S hvězdnou lodí prosycenou částí jeho síly, Nightbringer zničil z rozmaru celé hvězdné systémy a cpal se smrtící agónií nespočetných bilionů životů.

S odchodem rasy Necrontyr upadla řada toho, co bylo známo o hvězdných bozích, do mytologie, ačkoli strach z Nightbringera zůstal v každé z ras až do dnešní doby. Válka mezi Pradávnými a C'tan byla soupeřením daleko za hranicemi chápání a utrpení, které utrpěly starší rasy, což nemůže být nikdy plně pochopeno. Ze všech hvězdných bohů byl právě Nightbringer tím nejstarším a právě on způsobil v galaxii nejvíce neštěstí, rychle objevil, že hrůza a bolest jsou těmi nejlepšími laskominami.

Hvězda samotná, pod kterou rasa Necrontyr žila své krátké morbidní životy, zrodila obrovskou slunce překlenující sílu, která byla Nightbringerem. Ve svém hledání zbraně, se kterou by porazili Pradávné, obrátili se Necrontyr na sílu, která se živila ve fotosféře jejich hvězdy. První z C'tan, který se ukázal na nehmotném mostě hvězdné záře, Nightbringer, s sebou přinesl prokletí smrti, které sužovalo rasu Necrontyr od jejího zrodu. Živící se stálou, ale bezchutnou silou hvězdy, Nightbringer objevil požitkářské potěšení v bázni a strachu Necrontyr, které se mu líbilo mnohem více, a tak povraždil ty, kteří ho přivedl k životu a pozřel esenci jejich hrůzy a utrpení. Jeho apetit neznal hranic a jen se zoufalými sliby otroctví byli Necrontyr schopni tvora, kterého vyvolali, přesvědčit o tom, že je tu ještě více ras mimo jejich svět, na kterých se může živit - nespočetné druhy, které může ničit.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.