Illuminor Szeras

Illuminor SzerasIlluminor Szeras pracuje na odhalení tajemství života, neboť se obává, že by nebyl nijak výjimečným bohem bez toho, aby měl tajemství života v malíčku. Szeras je na pokraji porozumění po mnoho století, ale přesto mu konečné pochopení neustále uniká. Přestože toto je jeho posedlost, jeho talent vylepšovat výzbroj či dokonce i mechanická těla jeho druhů necronů je jedinečný.

Někdy jsou Szerasovy schopnosti natolik žádané, že si sám může říct o svou cenu - a tou je pokaždé nájezd a sklizeň na světu, který si vybere. Nad vše ostatní si Szeras oblíbil eldarské subjekty, neboť ty nevyhnutelně poskytují víc zajímavých výsledků, než jakékoli jiní tvorové v galaxii. Jakmile jsou zajati, jeho exempláře mohou pohlížet jen na bolestí prosycenou, ačkoli ne nezbytně krátkou, existenci v krví potřísněných laboratorních katakombách Zantragory.

Illuminor Szeras se specializuje na vyvolávání bolesti mezi nepřáteli. Jeho plamenný pohled zajišťuje, že jakýkoli protivník, který se dostane poblíž, bude na místě zastaven. To je celkem užitečné, zvlášť když pak může prozkoumat jeho potenciál pro sklizení a vzetí zpět do jeho laboratoře. Samozřejmě, pokud je protivník rozmetán zdálky jeho mystickým kopím, pak jeho zuhelnatělé zbytky nemají tak praktické využití. Na druhou stranu, určitě jich je víc tam, odkud tento nepřítel přišel.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.