Kdo jsou necroni?

Necroni jsou záhadná rasa kostlivých válečníků, kteří leží ve svých stázových hrobkách po milióny let. Byli pradávní před letopočtem, předcházeli dokonce i eldary. Nyní se začínají probouzet, jelikož galaxie je zralá ke sklizni.

WraithPříběh necronů je jednou ze starodávných zrad. O věky dříve rasa Necrontyr lpěla na svém krátkém životě ve strachu ze zapomnění z rukou své obří a zničující hvězdy. Posunuli hranice vědy v úsilí prodloužit své životy, ale nic nevycházelo. Pak byli objeveni hvězdní bohové známí jako C'tan, nabízející nesmrtelnost za strašlivou cenu.

Necrontyr souhlasili a jejich duše byly uzavřeny do žijících kovových těl. Co nevěděli, bylo to, že proces otupil jejich mysli a smysly, takže se stali otroky C'tan. C'tan potřebovali otroky-válečníky pro žeň životních forem galaxie, aby mohli hvězdní bohové hodovat na jejich duších a noví necroni C'tanů sloužili tomuto úkolu dobře.

Poté co život v galaxii před miliony let začal řídnout, vešli necroni do stáze a čekali, až život znovu doroste. Nyní, v 41. tisíciletí, zjistili, že galaxie opět kypí životem.

V boji jsou necroni neústupné stroje, které přinášejí rychlou smrt své kořisti. Vyzbrojeni gaussovými zbraněmi, které najednou stáhnou vrstvu molekul z protivníka, mají necroni velmi silnou střelbu. Také mají mimořádnou schopnost opravovat se. To dává necronům neuvěřitelnou sílu pro pobyt na bojišti, což z nich dělá nepřátele obávaného všemi rasami světa Warhammeru 40.000.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.