Necronští vládci

Necronští vládci jsou těmi nejsilnějšími a nejmocnějšími v necronské rase, vládnouce mnoha hrobkovým světům. Silnější dokonce ještě víc než necronský lord, v rukou takového vládce jsou nespočetné legie necronských válečníků, hrozivých válečných strojů a rozsáhlá sestava ničivé výzbroje.

Necronský vládceNormálně vybaveni Holí světla, jsou necronští vládci brilantními stratégy, schopnými kalkulovat s každým možným vývojem probíhajícího konfliktu a formulovat strategie tak, aby vše šlo podle plánu. Jen ty nejnepravděpodobnější události je mohou překvapit a jen ti nejschopnější nepřátelé mají alespoň nějakou šanci, aby je porazili v boji. Nejmocnějšími necronskými vládci jsou ti, kteří vystoupají až do hodnosti phaerona, ovládajíce celý sektor vesmíru.

Phaeroni jsou skupinou obzvláště mocných necronských vládců a díky tomu jsou vlastně i těmi nejmocnějšími v necronské rase. Vládnoucí celé necronské dynastii, která zahrnuje rozsáhlé říše hrobkových světů, necronský vládce, který povstal do role phaerona, je vládcem celému sektoru a má k ruce celý dvůr slabších necronských vládců, aby vykonávali jeho přání. Možná tím nejznámějším a nejúspěšnějším phaeronem 41. milénia je Imotekh Bouřný lord, který vládne nad osmdesáti světy dynastie Sautekh.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.