Bakuninské Überfallkommando

SymbolÜberfallkommando je polní jednotkou sekce sportovních zločinů. Tato sekce náleží k Jednotce nectností Detektivního úřadu (krycí operace) sil bakuninských moderátorů. Hlavní misí jejích členů je identifikovat, vyšetřovat a rozlomit kriminální organizace účastnící se sportovní kriminální činnosti pomocí jejich infiltrace od nejnižší úrovně po jejich nejvyšší řady. V policejní slangu pojem "sport" odkazuje na ilegální Aristeia! boje a všechny nezákonné tělesné modifikace, které to zahrnuje. Díky vlastnostem jednotky je Überfallkommando taktéž nasazováno v útočných operacích v městském terénu a při potlačování povstání, ve kterých dělají čest svému jménu (mobilní jednotka či kontrolní jednotka povstání).

Jako tajní agenti, členové této policejní jednotky si vytvořili styl pracovat na opačné straně práva, ponořeni do kriminálního podsvětí. Aby byli schopni infiltrovat nelegální cirky Aristeii!, provádějí velmi agresivní tělesné přeměny, přetváří se v chiméry, ilegální pro boj modifikované lidi, čím násilničtější a brutálnější, tím lépe. Kariéra v sekci sportovních zločinů poskytuje přístup k většině ilegální tělesných modifikací, které Vaudevillovy bouboutiky či Praxisovy černé laboratoře mohou poskytnout. Bizarní vzhled chimér Überfallkommanda je ohromující a otřásající, dokonce i pro rozmanitostí hýřící ulice Bakuninu, ale je perfektní pro provádění jejich práce, až do té míry, že se někdy stanou cíli nešťastných lovců chimér.

Agenti sekce jsou často eskortováni skupinou speciálně pro boj vycvičeným pupniků, kteří jsou součástí jejich krytí jako členů podzemního Aristeia! cirku. Pupnikové jsou také vysoce efektivním nástrojem, když se Überfallkommando účastní potlačování povstání a taktických operací, zvláště pak když spolupracuje s Der Morlock Gruppe.

Členové komanda

Pupnik bylo jméno dané americkým prezidentem Johnem Fitzgeraldem Kennedym štěňatům fenky ze sovětského vesmírného programu, daru Nikity Chruščova, a psa jeho dcery. Nyní je toto označení používáno k pojmenování všech lidsko-zvířecích hybridních stvoření odvozených z nelegálních genetických technik.

Existence pupniků je nelegální sama o sobě. Jsou to zkažená stvoření, s úrovní inteligence nižší než je lidská, podobnou té, kterou má dobře vycvičený pes. Velikost jejich mozku odpovídá malému lidoopovi, ale mají jakousi instinktivní vychytralost, ostrou a agresivní, těch nejnebezpečnějších predátorů, které zvrácení genetikové Praxisu byli schopni nalézt ve svých DNA bankách. Pupnikové jsou tak násilničtí, že musí být pořád zajištěni řetězem. Existuje několik variant a kříženců pohybujících se v kriminálním podsvětí. Někteří z nich byli vytvořeni speciálně pro boj, jiní pro sex, ale vesměs jsou použitelní k obojímu.

Pupnikové se účastní spektakulárních a krvavých bojů na smrt v circích, tak malých, jak jsou exkluzivní, ve kterých jsou formou sázek vyměňovány velké sumy peněz. Vítězové těchto bojů jsou obvykle prodáni divákovi, který zaplatí vysokou cenu za to, aby mohl mít sex s tímto stvořením, neboť na konci boje je jeho vzrušení na velmi vysoké úrovni díky adrenalinu a chuti krve. Dobrodinci mohou pociťovat soucit, když slyší příběhy o těchto tvorech, ale nebude to slitování, ale hrůza, co budou cítit jedné noci, když je najdou neuvázané a rozzuřené... nebo ještě hůře, hladové...

Běžná sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.