Reverend moira představená Cassandra Kusanagi

Symbol"Musíme přivést tuto loď do bezpečí. Musíme je všechny zabít, krom jednoho, kterého vyslechneme. Chystáme se zjistit, kdo jsou a pro koho pracují, a zajistíme, že už nám nikdy nepřijdou škodit. Protože to je to, o čem je Pozorování. To je to, proč jsme tady."

Reverend Kusanagi, vysíláno intercomem, Násilné přerušení.

V Pozorování svaté Marie Nože je Cassandra Kusanagi považována za opravdovou celebritu. Tvrdá, nebezpečná a s minulostí plnou mrtvol to dokazujících, je největší hrdinkou bakuninského Násilného přerušení. Kusanagi se podařilo odhalit infiltrační komando ALEPHu na lodi a věděla, jak se s ním vypořádat, koordinovala pozorovací síly z čelní linie, aby odrazila útok. Bohužel nebyl během ofenzívy získán žádný hmatatelný důkaz ukazující na ALEPH, neboť ty byly zcela roztříštěny díky jejím snahám.

Veteránská představená Cassandra Kusanagi má za sebou třicet pět let jako aktivní reverend moira. Její mladistvý vzhled je možný jen díky protistárnoucím lékům a fyzickým vylepšením biosyntetickými implantáty. Je to chladná žena, štíhlá a tichá jako smrt. Její tvář, která obvykle nese klid masky, byla vycvičena k tomu, aby ukazovala, co její majitelka chce ukázat. Její pohyby mají ladnost hindské tanečnice, ale s jakýmsi plazím podtónem...

Cassandra

Kusanagi může být přirovnávána k pradávnému ceremoniálnímu meči: elegantní a odměřená, ale také ostrá a smrtící, jako ocel, ze které byla ukována. Její bojová zkušenost je tak rozsáhlá a různorodá, že z jejího pohledu se většina veteránských vojáků zdá jako čerství rekruti. Sloužila jako bakuninský operativec a jako pravidelný voják nomádských ozbrojených sil, jako operativec Pozorování a jako krycí agent Černé ruky. Čelila vojákům, TAGům, pirátům, cizáckým jednotkám, vládním agentům a aspektům ALEPHu a přežila je všechny. Její přítomnost v boji děsí a její výbuchy náboženské zuřivosti nutí ty okolo ní se třást. Kusanagi není jako jiní nebezpeční a nezávislí jedinci, které můžete znát nebo si představit... je mnohem horší.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.