Zondboti

Zondboti jsou vzácným úspěchem! Nejsou to jen malí roztomilí roboti; jsou to kovoví hrdinové v malém. Běhají mezi kulkami, aby zachránili životy nebo opravili stroje, takže ostatní mohou pokračovat v bojování nebo se vrátit na bezpečné místo. Jsou příkladem pro každého.

Zondboti

"Na vaší velikosti nezáleží. Na vaší síle nezáleží. Jedinou věcí, na které vám má záležet, je být chytrý a statečný jako oni". Je snad lepšího poselství pro děti? A jejich vzhled... nic jako komáří pavouci, ale malí a hbití opancéřovaní rytíři ve zbrojích v loveckých barvách. Nezdají se navržení vojenským průmyslem, ale marketigovým oddělením herní společnosti. Jsou ideální k vývoji celé linie zboží: holo-mazlíčků, kyber-kamarádů, oblečení, školního vybavení... A všechno tohle začíná multisériemi v Maye. Vezmeme dva Zondboty, medika a inženýra, s opačnými osobnostmi, čelící zlým cizákům a máme perfektní koktejl vtipu a dobrodružství... Také máme jejich kontrolory jako podpůrné charaktery, lidský identifikační odkaz, clockmastera a sexy ženskou daktari, a tak můžeme zahrnout romantickou vedlejší dějovou linii pro zaujetí pubertálního obecenstva. Možnosti těchto malých dálkových strojů jsou veliké. Pánové, Zondboti mohou být nebojovými jednotkami... ale dobudou pro nás trh."

Celia Steenwijck. Tvůrce SmartLudus Co. Bakunin. Úvodní fáze produkčního vývoje. Informační meeting číslo 00974. Záznamový souboj. Výňatek.

Běžná sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.