Černé výpravy Abaddona Ničitele

Abaddon NičitelAbaddon Ničitel, Arcikacíř, jehož jméno je proklínáno na tisících světů, kdysi vedl první kompanii Měsíčních Vlků a byl považován za válečníka věrného a statečného jako nikdo. Císař později vyznamenal Horovu legii dekretem měnícím její jméno na Syny Hora. Když vypukla Hereze, bylo jasné, že Abaddonova loajalita náleží Vojevůdci. Abaddon bojoval v čele války a horlivě trhal na kusy to, co dříve pomáhal dobýt ve jménu Císaře. Abaddon byl Horovým nejoblíbenějším válečníkem a říkalo se, že je ve skutečnosti Horovým klonem. Když nadešla poslední bitva Hereze, bojoval Abaddon na jiné částí Vojevůdcovy bitevní bárky, ale cítil psychickou vlnu Horovy smrti rezonující warpem. Abaddonův bolestný křik ho uvrhl hlouběji do šílenství, než kdy jakýkoli smrtelník kdy padl. Vybojoval si cestu na most, našel tělo svého milovaného Vojevůdce, utrhl bleskový spár z Horova zápěstí a vzal si ho pro sebe.

Ačkoli každý smysl křičel na Abaddona, aby uspokojil svou pomstu, věděl že síly jemu zanechané, nejsou schopny toho dne vyhrát. Horův poslední risk selhal a válka skončila. Poté co přebral velení bitevní bárky, vedl Abaddon návrat do Oka Teroru, převzal velení Synů Hora a přejmenoval je na Černou Legii. Abaddon zmizel v Oku Teroru a vstoupil do panství temných legend. Uplynula desetiletí než se Abaddon vrátil, vystoupil z Oka v čele obrovské armády a roztříštil obránce, aby vstoupil do imperiálního vesmíru. Na čas se zdálo, že Abaddon může uspět v prorážení skrz opevnění okolo Oka Teroru a pouze spojená síla několika kapitul vesmírných mariňáků a legií titánů nakonec zastavila první z Abaddonových černých výprav.

Vesmírní mariňáci ChaosuDo dnešního dne se objevilo 11 dalších samostatných černých výprav (tj. do doby kampaně Oko Teroru), rozsahem od malých nájezdů po sektory zaplavující konflikty, které stály životy milionů vojáků Impéria. Na světě El'Phanor vyvraždil Ničitel rod Kromach a na Mackanu si Abaddon získal nekončící nenávist Krvavých Andělů, když pozabíjel jejich válečníky a znesvětil jejich krev. Pod Věží Ticha na Uralanu byl Abaddon přiveden cizincem se zlatou kůží k démonickému měči Drach'nyen a s tímto prokletým předmětem si vytvořil v Oku Teroru království ďábelského zla, než ponořil sektor Gothic do války. Znovu se Impérium stalo vítězným, ale cena vítězství byla vysoká. Dvě z pevností Blackstone, mocných zbraní vytvořených v pradávných časech dlouho zapomenutýma rukama, byly ztraceny pro Ničitele. Mnohé další vpády, příliš rozptýlené a náhodné než aby byly nazývány černými výpravami, zamořily cadianský sektor a nemůže nastat klid dokud tento nejzlotřilejší z kacířů žije.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.