Medusa: Eldaři

Pokud by to byla normální imperiální planeta v ohrožení, eldaři by nevěnovali o nic více zájmu o její přežití než termitišti. Avšak, jako mnoho důležitě umístěných planet v galaxii, Medusa V kryje vstup do pavučinové cesty, přes kterou se tajemní eldaři přesouvají v galaxii.

EldarNikdo kromě strážců Černé knihovny nezná opravdový rozsah eldarské labyrintové dimenze. Ta spojuje každý světolet i tisíce jiných míst mimo a proniká galaxií jako velký oběhový systém. V počátcích umožňovala eldarům překonávat velké vzdálenosti v úplném bezpečí. Ale pak přišel Pád jejich říše a pavučinové cesty jsou nyní roztříštěné a přerušené. Zubatý spojovací bod pavučinové cesty na Meduse V je trvale otevřený, a stejně jak se eldaři mohou vyvalit bez varování, může to udělat i Chaos.

Je to tedy tak, že se eldaři pokouší zabránit warpu převalit se nekontrolovatelně přes Medusu V, pro případ, že by se vsákl do pavučinové cesty a zamořil její území. Světolet Alaitoc je ve velkém potenciálním nebezpečí a jeho věštci předpovídají možné zamoření démony, kteří by pronikli do nekonečného oběhu, což by bylo triumfem zla.

Elarique Rychločepel z Alaitocu je odhodlán uzavřít portál dříve, než se pavučinová cesta rozpadne pod silou warpové bouře. Seřadil síly tuctu světoletů s ponurým vědomím, že musí zajistit rituální zapečetění pavučinové cesty za každou cenu. Pouze ti nejblíže u ní vědí, že jejich nemesis, čaroděj Ygethmor, je už na Meduse a že jejich nepřátelství k pokroucenému čaroději je tak silné, že se může pokusit hazardovat s osudem jejich světoletu kvůli naději na pomstu...

Cíl kampaně: Vítězství eldarů zajistí, že vchod pavučinové cesty zůstane zapečetěný, zachrání tak Světolet Alaitoc od zuřivosti přicházející warpové bouře.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.