Medusa: Síly Chaosu

Ygethmor, čarodějný pán Černé Legie a Abbadonův vyvolený, dostal vizi z warpu, záblesk budoucnosti, která by mohla nastat. Viděl sebe sama slavícího na hoře mrtvol, zatímco se nezředěná síla nebes svíjí okolo něj. Viděl planetu očištěnou silou Chaosu, přeměněnou na démonický svět a sebe jako jejího pána.

Světem je Medusa V a Ygethmor ví, co musí být uděláno, aby byla budoucnost uskutečněna - planeta musí zemřít.

Mariňák ChaosuNa vrcholu pilíře mrtvol, nakupených nad ruinami katedrály v úle Euryales, musí být sehrán rituál nepředstavitelné síly. V tom samém momentu, kdy přibližující se warpová bouře obklopí planetu, chce Ygethmor povolat neomezené síly warpu. Aby tento rituál uspěl, vyžádá si to milióny obětí temným bohům a slavné vítězství armád Chaosu.

Aby dosáhl svých záměrů, shromažďoval Ygethmor mocné síly, konglomerace bojových skupin, z nichž je vlastně každá armádou a z nichž každá je vedená lordem Chaosu, dychtivým podílet se na slávě. Tisíce vesmírných mariňáků Chaosu ze zrádcovských legií se shromáždilo pro jeho věc, jejich počty byly ještě navýšeny odpadlými vesmírnými mariňáky z celého Impéria. Každý válečník v Ygethmorově armádě bojuje pro slávu temných bohů a pro štědré dary Chaosu, pokud uspěje.

Jak se bouře kupí, Ygethmor vede své síly proti sužovaným obráncům. Následující bitva bude vybojována tvrdě, protože obránci jsou dobře zabarikádováni v opevněních a městech. Ale cenou je rozpoutání mocných síl warpu a pro Ygethmora nadvláda nad tím, co by mohlo být, nad démonickým světem Medusa V.

Cíl kampaně: Ygethmor bojuje pro víc než Abbadon, každé vítězství ho o krok přibližuje k démonické državě.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.