Medusa: Úl Sybilla Tertius 1

Velké brány Corrilian a Epsylion

Brány byly uzavřeny a občané, kteří se na začátku účastnili Vzpoury Chaosu, jsou uvězněni. Síly imperiální gardy přesunuly tolik uprchlíků, kolik bylo možno za vnější zdi, přičemž použily tunelů skrz Bludiště, aby evakuovaly tak mnoho lidí, jak bylo možné. Obrovská většina občanů byla nicméně donucena ke službě s laserovou puškou a bylo jí rozkázáno bojovat - v některých částech úlu je pouze jedna laserová puška na tucet občanů.

 

Jádro

Centrum města, přezdívané místními jako jádro, bylo ztraceno vlivem Chaosu. Velká katedrála, vysvěcená a pracující v Rukou Pravdy, se stala místem obrovské warpové anomálie, skrz kterou podle zpráv přicházejí vesmírní mariňáci a titáni Chaosu. Nepřišly žádné novinky o osudu guvernéra úlu Lucia Nordena, ačkoli příběhy o jeho záhadném zjevení na několika různých místech podél zdí jádra úlu zaplavily blízké ulice.

 

Karusel

Karusel se přestal otáčet. Také tu vypukl otevřený boj, jak se chaosáčtí povstalci přesunuli k upevnění vysoko položené pozice a výhledu na Sybilla Tertius. Jako reakce na to, vesmírní mariňáci přistáli s Thunderhawky naplněnými čerstvými jednotkami na několika větších otevřených komunikacích.

Zvěsti o tom, že v této oblasti operují špehové eldarů a ohniví válečníci Tau se ukázaly jako neopodstatněné.

 

Chumel

Hlavní bitva o udržení továren a ucpání jáder v Chumlu začala. Scény intenzivního ničení způsobené rozmísťováním hlavních obrněných jednotek vedly k zoufalství v mnoha srdcích. Denní zprávy o ztrátách tisíců imperiálních vojáků, mnohých vyslaných do služby s krátkým výcvikem, se šíří jako rakovina z této části Sybilly Tertius.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.