Medusa: Vesmírní mariňáci

Andělé smrti jsou připraveni vypustit svůj vztek na ty, kteří se pokouší o zničení Medusy V. Zprávy sbírané Officio Assassinorum odhalily, že Ygethmor Podvodník, obávaný čaroděj Chaosu, obrátil své zlověstné oko k Meduse V. Jak se vše ničící bouře přibližuje stále blíže k Meduse V a šílenství obklopuje svět dole, jsou velcí hrdinové potřeba více než kdy jindy, aby se postavili ničivým silám. Hrůzy rozpoutané Ygethmorem během strašných válek Abaddonovy třinácté křížové výpravy jsou dobře pamatovány a pokud by měl být Podvodníkův plán uskutečněn, Impérium tím bude určitě trpět.

Vesmírný mariňákLegendární kapituly vesmírných mariňáků jako Krvaví Andělé a Hvězdní Vlci odpověděly na zoufalé prosby z Medusy V se všemi kompaniemi a jiné kapituly posílají všechny síly, které mohou. Zanedlouho je značná síla Astartes svolána a kapitán Sicarius od Ultramariňáků, hrdina Rozkolu Medusy, se vrací převzít vedení těchto spojených sil. Společně povedou kampaň pro čest a proti temným bohům.

Sicariovým prvním činem je vylodění různorodých složek výpravy v celém systému Medusy, aby zastavil a zničil síly Chaosu a zmařil Ygethmorovy plány kdekoli bude moct. Sicarius ví, že jen smrt tohoto odporného kouzelníka Chaosu ukončí hrozbu Meduse V a on složil mocnou přísahu, že ho vystopuje a zabije ho v osobním souboji.

Cíl kampaně: Vesmírní mariňáci bojují pro čest. Každé vítězství, které získají, pomůže zmařit Ygethmorův temný rituál.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.