Úvodní depeše: Vesmírní mariňáci

(Text patřící ke kampani Medusa V)

"Bratři, nastal čas, kdy na nás miliardy duší pohlíží jako na spásu. Arci-nepřítel všech proklíná půdu tohoto Císařova světa a pouze síla našich obrněných paží a víra v naši odvahu nás mohou dovést k vítězství. Jsou tu tací, kteří říkají, že by jsme pro tento svět neměli bojovat; jeho smrt je jistá a osud zpečetěn. Jsou tu tací, kteří tvrdí, že není co získat z obrany Medusy V, ale ti nemají žádný smysl pro čest.

Postavit se ničivým silám je dostatečným důvodem pro boj za tento svět. Čelit jim kdekoli se ten hnus nalézá, skřížit jejich plány při každé příležitosti a získat čest na bitevním poli, když bojujeme. Pro tyto a další důvody je naší povinností zabít ty, kteří stojí proti nám, ať už cizáky, kacíře nebo zrádce.

My jsme Adeptus Astartes, nejslavnější synové Císaře a od pradávných časů jsme nesli břemeno obrany Jeho domén a drželi se pravdy Impéria lidí, nehledě na to jaké zlo na něj útočilo. My jsme ochránci Impéria a je naším závazkem ochraňovat duše žijící na tomto světě vlastní krví.

Nyní se spolehněte na své bojové bratry. Válečníky vaší vlastní kapituly a válečníky vzdálených sluncí. My všichni jsme jedna mysl a jedno tělo, jedna čestná kompanie a jedna duše. Toto jsou válečníci, na kterých bude záviset váš život v přicházejících bitvách, proto je poznejte dobře. Držte se cti Císaře a vaší kapituly a zvítězíme. My jsme Astartes a nikdo nemůže stát proti nám a přežít!

Nyní jděte kupředu a vypusťte anděly smrti.

Válka vás volá! Odpovíte?

 

- Kapitán Ultramariňáků Cato Sicarius oslovuje čestnou kompanii v bazilikách Euryales

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.