Vox: Dlouhý pochod k vítězství!

Zdravím Vás, loajální občané Medusy V! Jsem Sorren Valis, dopisovatel imperiálního Vox Caster. Tento týden Vám představím barvitý příběh postupu 5. vostroyanského přes Popelové pustiny na pomoc úlu Sybilla Primus.

3196999.M41

 

Vostroyanský vojákSirnatý plyn. To byl zápach, kterému vojáci rychle navykli. Ale branci posíli tréninkem v kruté poušti a nezdravá atmosféra začala ztrácet svůj účinek. Korban mohl poprvé vidět vzrušení z bitvy v očích svých mužů.

Jejich četa nyní sledovala orčí stezku po dva týdny. Vyčerpávající cesta skrz jedny z nejdrsnějších popelových pustin Hydry. Jediné, co je vedlo, byla skupina gigantických stop rozrývajících tvrdou zem. Ať už jakýkoli netvor zničil jejich předsunutou hlídku, nebyl nyní daleko. Byli ve střehu.

Korbanovy informace se začaly znovu filtrovat skrz jeho mysl. Kolosální stroj, silný jako titán, napadl jejich pozici jen o chvíli později, co Baefomell minul - což potvrzuje, že orkové používají bouři k zakrytí svých přesunů a zahájení překvapivého útoku. Ten hlupák, který vydal zprávu o cizácké technologii, je za tento zmatek zodpovědný.

Pak si znovu pomyslel, že válka je sebevražda. To je jejich povinnost Císaři. Život nebo smrt, on bude udržovat svou přísahu do konce. S pocitem hrdosti věděl, že jeho jednotky budou také.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.