Koruna Nemesis: Skaveni

Chodby podzemní říše protínají celý Starý svět a nic nezůstane nepovšimnuto korálkovýma očima krysáků.

Skaveni mají zvědy všude, od odporných stok pod zalidněnými městy po temné opuštěné doly trpasličích držav v Horách konce světa. A tak skaveni věděli o znovuobjevení se Koruny Nemesis stejně rychle jako ostatní rasy.

Shromáždění třinácti rozvažovalo a hrstka z jeho počtu vzpomínala na příběhy o mocném artefaktu vytvořeném ze vzácného chaotitu, který byl ukraden před staletími šíleným trpaslíkem. Děsivé shromáždění ukulo plán a dalo do pohybu skavení znovuzískání tohoto cenného chaotitu, záludně jim sebraného v tak dávné době.

Skavení assassinJak armády lidí, trpaslíků a zelenokožců postupovaly, tak byly na každém kroku špehovány skaveními zvědy. V noci skavení agenti poslouchali, když generálové připravovali plány, takže krysáci předvídali činy svých nepřátel a pracovali na jejich narušení pro konečný prospěch skavení podzemní říše.

Pro nastávající čas neměli skaveni ve Velkém lese dost vojáků na přímý útok a museli čekat na příležitost. Ale s každým dalším dnem více a více krysáků z mnoha velkých a mnoha nižších klanů přicházelo chodbami, aby se objevili v odlehlých skaveních doupatech ve Vyjících a Holých kopcích. Brzo budou schopni udeřit silou, až přijde chvíle získat své ztracené vlastnictví. A pak, s pomocí chaotitu, skaveni uvrhnou zkázu na rasy dlející na povrchu.

Cíl - Ačkoli se skaveni nemohou ve Velkém lese shromáždit ve větších počtech, mohou stále pracovat proti ostatním rasám. Rada třinácti věří, že brzy přijde čas na útok, ne s armádou, ale s jediným assassinem ve tmě. S tímto typem smrtelného rozrušení, mohou znovuzískat ztracený chaotit, z kterého je Koruna Nemesis vytvořena, a přinést zkázu na ostatní rasy, které žijí na povrchu. Každé skavení vítězství dělá nůž ve tmě skutečností, když plány rady mohou postoupit ještě dál.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.