Koruna Nemesis: Temní elfové

Pokud by Malekithovi zvědi dokázali vyvolat zmatek a zasáhnout do plánů nepřátel, mohl by být sám schopen získat Korunu.

Jsou to aktivity vznešených elfů, co sputilo zájem temných elfů o Korunu Nemesis. Jakákoliv záležitost, která zajímá elfy na Ulthuanu, může ovlivnit jejich temné příbuzné, a tak Čarodějný král z Nagarothu vyslal zvědy hned, jak se dozvěděl, že se v zemích lidí něco stalo.

KatPříběhy přinesené ze Starého světa vyvolaly Malekithův zájem. Věděl, že nemůže soupeřit s lidmi, trpaslíky nebo zelenokožci o ovládnutí Koruny, ale doufal, že obrátí rostoucí střety ve svůj prospěch. Přinejmenším by temní elfové mohli zvýšit své nájezdy, zatímco se ostatní rasy sváří, a získat mnoho zajatců na obětování na temných oltářích v Clar Karondu. Pokud Malekithovi zvědi a vrazi dokáží zmást nepřítele a pokazit jeho plány, mohl by jednoho dne být v postavení, že by mohl sám udeřit na Korunu. Ale ten den, jak Malekith věděl, je daleko, neboť nyní je spokojen s nabídnutím krve a bolesti Khainovi, krvavému bohu zabíjení.

Jak se armády Karla Franze, Thorgrima a Grimgora střetly ve Velkém lese, temní elfové napadli nebráněné pozice. Nájezdnické skupiny udeřily na pobřežní města z hrozivých černých arch, zmocňujíce se uprostřed noci slabých a nechráněných. Otrocké jámy Khainových chrámů se plní novými obyvateli, lidmi, elfy, gobliny i trpaslíky. Je to neustálý přísun obětí pro odporného boha temných elfů a krev proudí z oltářů v řinoucích se řekách. A tak Naggaroth těží z toho, že nižší rasy válčí.

Cíl - Plánem temných elfů je využívat války, která zaplavila země Říše útočením na nebráněné pozice i chytáním slabých a zranitelných v končící noci. Otrocké přístřešky chrámů Khaina možná budou naplněny novými obyvateli a bude vytvořen souvislý proud obětí hrůznému bohu temných elfů. Každé vítězství temných elfů získává moc pro Malekitha (zatímco narušuje plány ostatních ras), moc, která může být využita na nový útok na Ulthuan.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.