Boss Snikrot

Mezi rodem zelenokožců je jen několik bossů s tak rozsáhlou a zaslouženou reputací, jako mají bossové Zagstruk a Snikrot. Oba orci jsou velitelé, jejichž bitvou prověřené schopnosti mluví samy za sebe a jejichž výkony nutí každého pravého orčího válečného bosse, aby se chránil.

 

Boss Snikrot

Legenda o bossovi Snikrotovi pochází z válkou zachváceného Armageddonu. Právě zde jsou gardisty a obyvately šeptány příběhy o "Stopaři", hrůzostrašná vyprávění o vraždách v noci - o hrůze se zelenou kůží, s rukama obalenýma psími známkami těch, které zabila, a jejíž krutě zubaté nože jsou potřísněny jak krví prostých, tak vznešených.

Boss Snikrot

Většina orků je divokých a brutálních a kdokoli proti nim bojuje, má obvykle dost času se na to připravit. Orčí kommandos jsou proti tomu extrémně plíživí a mazaní, spíše přepadávají a připravují pasti, které se zdají být daleko za rozumovými schopnosti ostatních zelenokožců. Mezi orčími kommandos je však jedna skupina, která v plížení a umění boje překoná všechny ostatní - Snikrotovi kommandos Červené Lebky. Během Grazghkullovy první invaze na Armaggedon byli Snikrot a jeho boyz mezi tisícemi orků, kteří toužili najít cestu skrz rovníkovou džungli oddělující Armageddon Prime od Armageddonu Secundus. Jeho kmen, tvrdě sužován vražedným podnebím, se brzy dostal do situace, ve které byl přečíslen specialisty imperiální gardy na boj v džungli, kteří operovali ze základny Cerberus. Poražené a vyděšené své bojovníky Snikrot stáhl, rozhodnut si nejprve podmanit vražednou džungli, než se vrátí, aby se pomstil lidem.

Snikrot a jeho nechvalně známí kommandos Červené Lebky nyní bojují na povrchu Armageddonu brutální psychologickou válku. Každý regiment sloužící na této planetě zná příběhy o Snikrotovi, o kasárnách změněných v domy mrtvých, poté co Snikrot a jeho boyz podřezali jejich obyvatele ve spánku, o opancéřovaných kolonách změněných v hořící vraky a celých patrolách hrůzostrašných orčích lovců, kteří mizí beze stopy. S každým dnem Snikrotova proslulost roste a aura strachu, která ho obklopuje, se rozšiřuje.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.