Boss Zagstruk

Mezi rodem zelenokožců je jen několik bossů s tak rozsáhlou a zaslouženou reputací, jako mají bossové Zagstruk a Snikrot. Oba orci jsou velitelé, jejichž bitvou prověřené schopnosti mluví samy za sebe a jejichž výkony nutí každého pravého orčího válečného bosse, aby se chránil.  

 

Boss Zagstruk

S reputací přehnaně disciplinovaného a extrémně brutálního, dokonce i na orčí rasu, boss Zagstruk představuje zajímavou charakterovou studii pro ty, kteří se osmělí (nebo zblázní) dost na to, aby ho zblízka zkoumali. Jako vůdce velké a hrůzostrašné bandy stormboyz, jednotky Vulcha, si Zagstruk získal jméno, které je synonymem pro vzdušné útoky. Vyskakující ze Zagstrukovy obrovské Fighta-Bommy, da Vulchy (mimochodem je to stroj, od kterého jednotka Vulcha převzalo své jméno), padají na nepřítele neseni na řvoucích raketách a noří se přímo do srdce postavení svého protivníka. Zagstruk je v této prakticky sebevražedné útočné metodě tak zkušený, že zdokonalil umění výsadku přímo na hlavy nepřátel, takže nedává svým obětem šanci zareagovat na jeho přítomnost.

Boss Zagstruk

Taková odvážná taktika se samozřejmě neobejde bez obětí a není neobvyklé, že jeden či dva, pokud ne více, z komanda Vulcha se rozdrtí na kousky... což je malá cena ze Zagstrukova úhlu pohledu. Členové Vulcha se skrz hořké zkušenosti naučili nepochybovat o bossových rozkazech, jelikož Zagstruk je naprosto bezcitný a trestá i tu sebemenší nekázeň popravou.

Zagstrukova oblíbená útočná metoda je u něj samotného ještě vražednější díky ostrým a těžkým kovovým nohám, které nahrazují Zagstrukovy vlastní. Své původní totiž ztratil v tvrdém souboji s Dreadnoughtem vesmírných mariňáků a nahradil je mocným párem pístových bionik, které jsou v mnohém podobné orčímu silovému spáru. Když útočí, nejprve skočí nohama na nepřítele, přičemž vede své bionické nohy přímo na svou oběť s dostatečnou energií, aby rozdrtila kost a prorazila keramit.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.