Kdo jsou orkové?

Orci zamořili každý kout galaxie. Jejich primitivní a robustní technologie, tvrdá fyziologie a nutkavé krvelačné chování znamená, že zůstávají stálou hrozbou čemukoli, s čím se střetnou.

Orčí válečníkOrci jsou nejrozšířenější a nejbojovnější rasou cizáků v krví potřísněné galaxii 41. milénia. Žijí jen pro jedinou věc a tou je válka. Neustále bojují s čímkoli, co se jim dostane do cesty, a dokonce i sami se sebou! Jediná věc, která vlastně brání orkům ve sjednocení a zničení galaxie, je jejich neschopnost vycházet se sebou. Kde se však zorganizují a spojí, rychle přečíslí a rozválcují veškerou opozici.

Jelikož je orčí hlad po násilí téměř neuhasitelný, vynikají ve způsobování rozsáhlých škod městům, skladům munice, lesům, planetám a dokonce i hvězdným systémům! Používají nestabilní ale silné zbraně a podivné vynálezy stavěné talentovanými orčími Mekboyz a orci mají překvapivě technologicky pokročilé stroje navzdory své primitivní povaze.

Obyčejný ork je svalnaté mohutné monstrum schopné roztrhnout člověka holýma rukama. Jejich bitvou zjizvená zelená kůže je tuhá a vysoce odolná proti bolesti. V boji mohou přeměnit dokonce i ten nejobyčejnější předmět v smrtící zabíjecí nástroj. Orci nejsou nejbystřejšími tvory v galaxii, ale mají určitou malou vychytralost, díky níž mohou chytit příliš sebejistého velitele do pasti. Zkrátka, orci jsou stvořeni k válce.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.