Killa Kan

Killa Kan je menším bratrancem Deff Dreadu, je to rozhrkaný šrotový kovový chodec vyzbrojený sadou smrtících zbraní. Zatímco Deff Dread je pilotovaný mohutným orkem, pilotem Killa Kan je kňouravý gretchin. To ale nijak nebrání Killa Kan v ovládání nejrůznějších druhů zbraní o vysokém kalibru, včetně ošklivě vypadajících vrčících pil a silových kráječů.

Stále náchylné ke zbabělosti, která svírala groty, než byli zapojeni, kráčí Killa Kany do bitvy ve volných skupinách. Postupují na nepřítele jako řinčící a chrastící zástup, jejich výzbroj seká a střílí do vzduchu v očekávání toho, až se vrhnou na nepřítele. V boji pak Kany spoléhají na sílu, kterou jim poskytuje jejich improvizovaná postava, rozsévají zkázu mezi těmi, kteří je dříve zesměšňovali a týrali. Obvykle je to namířeno proti nepříteli, ale někdy některý zvláště bídný ork najde zaslouženou odplatu pod ocelovou nohou Killa Kan.

Killa Kan

Killa Kany mohou být vyzbrojeny širokou sadou zbraní, od dodatečných bojových zbraní a Big Shootas po Rokkit Launchas a Skorchas. Tou nejničivější ze zbraní je možná Grotzooka, obří palná zbraň napěchován tolika harampádím, jak jen mohli mekové před bitvou najít - a po životě v útisku je pilot Killa Kan připraven s touto zbraní své cíle doslova párat.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.