Klan Krvavých Seker

Prapor klanu Krvavých SekerKrvavé Sekery byly prvním klanem, který se střetl s Impériem, a který má největší styk s imperiální kulturou. To vedlo Krvavé Sekery k převzetí četných imperiálních bojových praktik, které nejsou jinými klany využívány, nejvíce pak využívání maskované výzbroje a používání dobytých nebo koupených imperiálních strojů. Váleční páni Krvavých Seker lépe rozumnějí nejvyšším strategiím a raději ustoupí, když prohrávají, než aby bojovali do hořkého konce jako ostatní klany, a poté se vracejí do boje posíleni více boyz a lépe připraveni, než byli předtím.

Klan Krvavých Seker je znám znakem v krvi smočené sekery. Velmi často je ve sporech s ostatními klany, které spojují osudový odpor a neustálé roznítky orčí rasy.

Klan byl kdysi velmi silným a bez problémů po dlouhou dobu dominoval orčí společnosti. Když však začal mít příliš mnoho dobrých vztahů s cizáky (zvláště lidmi), bylo to na ostatní klany příliš. Mnoho Krvavých Seker bylo povražděno v odporné meziorčí válce známé jako Da Big Party (Velká párty). Výsledkem bylo svržení klanu a útěk přeživších Krvavých Seker na dlouhá léta do úkrytů.

Je zde několik úplně zkorumpovaných a nečestných obchodníků a pirátů, kteří prodávají orkům zbraně. Ačkoli Impérium Krvavé Sekery zbraněmi nezásobuje, vliv imperiálního vojenského stylu je jasně viditelný. V klanu Krvavých Seker je převaha meků a těžkých zbraní. Válečníci nosí helmy, bojové oděvy a čapky. Tyto nezbytné doplňky jsou vyráběny barevné, obvykle se vzorem kamufláže. Vysoce postavení v klanu milují oblékání vojenských ozdob jakou jsou medaile, orlí křídla nebo odznaky seker na čapkách, dalekohledy, monokly a pás narvaný granáty.

Válečníci Krvavých SekerVedle těchto ozdob se nosí i ty orčí, jako zádové pláty se symbolem klanu, do sekery tvarované náušnice a černé či modré válečné barvy - vzory, které odlišují jednotlivé válečné bandy. Nejoblíbenější zbraní Krvavých Seker na boj zblízka je přirozeně sekera. Dle tradice jejich klanu, orkové Krvavých Sekyr po bitvě nestírají krev z čepele.

S využitím pár pracujících hvězdných lodí řízených otroky a zaplavením obyvatelných vesmírných hulků, jsou Krvavé Sekery schopny zahájit sporadické nájezdy na jiné orčí klany. Dělají to, aby urovnali staré dluhy; aby získali kořist, otroky a gretchiny.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.