Klan Smrtících Lebek

Smrtící Lebky jsou orčím klanem drancovníků a plenitelů, kteří si přivlastní úplně cokoli, včetně mrtvol na bojišti. Na druhou stranu ovšem jejich členové neokrádají jiné orky. Smrtící Lebky cokoli, co by mohlo být užitečné, cetky a tretky pro štěstí, amulety i všelijaké haraburdí, třeba i jen tak pro strýčka Příhodu. Smrtící Lebky by mohly mít ve svých řadách nadané vědce a šikovné inženýry, ale to by jejich zájem o nové věci musel trvat déle, než čas potřebný k tomu, aby je ukradli.

Prapor klanuOrkové jejich klanu jsou neskutečně pověrčiví i ve srovnání s ostatními orky. Dokonce se často natírají modrou barvou, kterou orkové považují za šťastnou, aby se ochránili před neštěstím. Veledůležitou roli ve společnosti Smrtících Lebek hrají Mekboyz, protože jsou těmi, kdo vyrábí zbraně, tanky a všemožné další bojové vybavení ze všech těch krámů, které jejich technologicky zaostalejší bratři přitáhnou z bitevního pole.

S klanem Smrtících Lebek je spřaženo mnoho Lootas, jelikož tento klan, jakožto banda ničeho se neštítících zlodějů, vítá své drancovnické bratry s otevřenou náručí. Co je ale s podivem, je fakt, že k samotným Smrtícím Lebkám přímo patří jen málo Lootas.

Není vůbec neobvyklým spatřit v řadách Smrtících Lebek ukořistěná vozidla jako Chimery a Rhina. Ve větších bojích dokonce i tanky Leman Russ, Predatory a dokonce i Land Raidery a Baneblady, které jsou zrekonstruovány a upraveny k obrazu orků a poslány zpátky do války proti těm, kterým dříve sloužily. Smrtící Lebky měly konflikt s Tankobouchači, kvůli jejich metodám vedení boje, které "Ničej peckový vehikly, co by po malym poštelování mohly šít do našich nepřátel."

Znakem Smrtících Lebek je rohatá lebka.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.