Klan Uštknutých

Prapor klanu UštknutýchUštknutí se jen vzácně usazují na jednom místě na delší dobu. Ostatní orci považují Uštknuté za ty, kteří neustále něco hledají nebo se někde potloukají. Zůstávají totiž na planetě jen tak dlouho, aby se dostali do boje a po něm zase odcházejí.

Klan praktikuje zasvěcovací rituály, které obsahují uštknutí jedovatými hady a následné vysátí jedu (z tohoto je odvozováno jejich jméno). Jen pár orků podlehne jedu - většina se jich utuží tím víc, čím víc jsou kousnuti. Orci Ušknutých si se sebou při své migraci na nové planety vozí výběr jedovatých hadů, pro případ že se zdejší formy ukáží nevhodně neškodné. Tito orci pokračují v posilování sebe sama celý svůj život. Znakem klanu je had. Orci Ušknutých jsou divokým a zuřivým klanem, který upřednostňuje život na divokých a zničených místech, a který kultivuje vlasaté squigy, takže se pak může zdobit extravagantními chocholkami a čupřinami. Jejich těla jsou pokryta svíjícími se červenými tetováními, jako stočenými hady, a další obvyklým rysem jsou pokrývky hlavy z vlčí kůže a vlčí kožešiny, které se hodí k jejich divokému a primitivnímu vzhledu. Oblečení ale může obsahovat i všemožné kožešiny a zuby jiných druhů zvířat (včetně mrtvých krys pospojovaných za ocásky). Pokrývka hlavy je obvykle ozdobena groteskními rohy. Jedním z jejich nejzřetelnějích znaků jsou však hadí opasky, které jsou zpěvněny kovovými sponami ve tvaru hada.

Boss klanuPřívěsky a klenoty jsou vyrobeny z kamene a keramických korálků, pírek, skořápek nebo drápů zvířat. Jsou věšeny na celé tělo, které je speciálně k tomuto účelu probodáno. Na tento úkol jsou nejčastěji využíváni painboyz a stojí mnoho bolesti najít ty nejbolestivější body k probodení.

Těžké náhrdelníky a ostnaté obojky jsou mnohými Uštknutými velmi oblíbeny, protože tvdí, že je chrání proti uškrcení soukromými nepřáteli, kteří by se k nim mohli v noci připlazit. Klan je také znám pro své podivné ikony a velmi individualistické zádové pláty a praporce.

Orci Uštknutých rádi využívají boarboyz (jezdce na kancích). To je zřejmě pozůstatek orčího válečnictví z primitivních časů, který je nyní vzkříšen využíváním kančích kyborgů. Tito bionicky vylepšení a extrémně divocí tvorové jsou úžasným odkazem spojenému talentu meků a painboyz, kteří je sestrojili.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.