Klan Zlého Měsíce

Prapor klanu Zlého MěsíceSymbol klanu Zlého Měsíce je ušklíbající se tvář na žlutém měsíci zahalená do kruhu černých plamenů. Klan Zlého Měsíce je cosi jako třída obchodníků v orčí společnosti, neustále nakupující, prodávající, měnící a šidící, aby získal další zuby. Zlé Měsíce se dají nalézt v téměř každém orčím kmenu. Jejich zuby jim rostou rychleji než jiným orkům, což je dělá nejbohatším klanem.

Válečníci Zlého Měsíce nosí nápadně vzorkované oblečení a hrozivé válečné barvy vybrané tak, aby děsily nepřítele. Jedinci na nejvyšších pozicích nosí na zádech křiklavě ozdobené standarty a ti nejbohatší otevřeně staví na odiv své bohatství nošením náhrdelníků ze zubů. Tento klan má velké množství otroků, kteří jsou využíváni k výrobě válečného vybavení, které je měněno s jinými klany, aby klanu přineslo ještě větší bohatství.

Boss klanuZlé Měsíce často vyjednávají s cizáckými rasami na velmi tajných jednáních zisk přístupu k technologiím a válečnému vybavení nedostupnému jiným orkům. Také rádi utrácejí své zuby za jídlo, což znamená, že mnoho Zlých Měsíců je trochu tlustších přes pas. Válečné vybavení, které je jen zřídka k vidění v orčí armádě náležející k jinému klanu, jako obleky mega zbrojí a kustom mega blastas, jsou u sil klanu Zlého Měsíce mnohem častější.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.