Klan Zlých Sluncí

Prapor klanu Zlých SluncíTotemem tohoto klanu je krvavě rudá tvář ušklíbající se ze slunečních paprsků. Členové klanu nosí nejméně jeden kus červeného oblečení, které dělá jejich přítomnost očividnější. Získat červenou barvu je pro orky obtížným, protože jen málo z jejich obvyklých nepřátel nosí červené uniformy, které by mohli ukrást a roztrhat, a většina červeného barviva se používá na červenou barvu. Tím pádem má mnoho válečníků jen jeden kus červeného oblečení, třeba i jen rukáv nebo čepici. Ostatní jej vytvářejí z v krvi smočeného oblečení, ale ani pak nejsou vyhnáni, když pak brzy krev zhnědne a srazí se. Červená barva na tváři je další ukázkou klanové posedlosti červenou barvou. Orkové se pak opět uchylují ke krvi, pokud červená barva dojde.

Klan Zlých Sluncí má mnoho mechaniků, což znamená, že má po ruce i spousty strojů (jelikož mechanici jsou nezbytní, když dojde na udržení strojů provozuschopnými). Zlá Sunce jsou známá pro své motorkáře. Tito orčí jezdci teroru, oblečení v kůži a nosící insignie Zlých Sluncí, jsou vyzdobeni řetězi a popruhy a nosí ocelí podbité, několikrát obvázané černé boty. Jejich čela jsou často ozdobena kovovými hřeby vraženými přímo do jejich tenké lebky. Orci Zlých Sluncí pokračují v orčí posedlosti červenou i ve zdobení svých početných vozidel. Jako všichni orci věří, že červená vozidla se pohybují rychleji než ta s jakoukoli jinou barvou. A tak každý ork maluje svou motorku nebo bugínu zářivě červenou, aby vylepšil její rychlost a výkon.

Orci používají širokou škálu strojů - některé navržené a vyrobené mechaniky samotnými a některé vyrobené cizáckými rasami jako tribut. Poté co se orkům podařilo párkrát opravit několik cizáky vybudovaných strojů, vytvořili výrazný a charakteristický orčí styl. Pokud si jednotlivé vozidlo získá na bojišti slávu, váleční páni jej často obdivují natolik, že nechají pro sebe nebo na rozdání svým zasloužilým podřízeným vytvořit jeho kopie. Toto úmyslné kopírování je jedním z příkladů orčí "masové produkce".

Motorkář klanu

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.