Aquila garda

Symbol Aquila gardy"In omnibus princeps." (První ve všem)

Motto Aquila gardy

Elitní regimenty z prestižních vojenských akademií Aquily. Aquila garda obsahuje ty nejlepší z nejlepších důstojníků z panoceanských ozbrojených sil. Mezi jejími členy jsou nejlepší stratégové a taktikové armády.

Voják Aquila gardyProslulá historie gardy je zahrnuta v armádních tréninkových manuálech PanOceanie. Vojenská akademie Aquily je hrdá, že školí své kadety v pradávné tradici "vedení z předního voje". Důstojník Aquily musí být vždy v první linii palby s vojáky pod svým velením. Aquila provádí polní i vysoce rizikové mise, zvláště pak takzvané vyhledávací, bojové a neutralizační mise. Nadto jsou její členové zodpovědní za osobní bezpečnost panoceanských autorit a velících důstojníků, maximální bezpečnostní instalaci v Rudém kódu a za utajovaný vojenský materiál.

Za účelem toho, aby byli schopni vykonávat takové povinnosti, je jim obvykle poskytován jistý stupeň diplomatické imunity. Aquila je vybavena vyspělou technologií, která je vložena do dobrých rukou. Příchod Aquila gardy do války znamená, že strategické velení bere situaci velmi vážně a je připraveno riskovat své nejlepší muže, aby naplnilo své cíle.

Běžná sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.