Špitálnický rytíř otec-důstojník Gabriele De Fersen

Symbol"Nedáváme ani nežádáme čtvrtinu! Zabijte je všechny, Bůh už si pozná ty své!"

Připisováno otci-důstojníkovi De Fersenovi, akce Rohů Hessenových, Paradiso.

Gabriele de Fersen byl mladým, úspěšným programátorem, který si užíval života plného nemravností a výstřelků. Nicméně poté, co zažil dramatickou námořní nehodu, ve které téměř zemřel, si své chování rozmyslel. De Fersen nalezl Boha a rozhodl se požádat o přijetí do Svatého řádu Chrámu. Řád mu poskytl možnost, jak posvětit svou touhu po vzrušení tím, že zasvětí své snahy božím cílům a umožní mu sloužit skrze jeho technologické znalosti.

De Fersen oddal tělo i duši přípravě na svatou válku v tvrdém výcvikovém klášteře Santiaga z Neoterry, na Aquile. Svými posledními úsporami zaplatil za bojový implantát, templářské výroby, který mu umožňuje aktivovat zrychlené bojové sestavy. De Fersen se stal disciplinovaným templářským rytířem, který získal svůj křest ohněm v posledním smrtícím hřmotu NeoKoloniálních válek. Na bojišti prokázal, že má neprůstřelnou víru a sebedůvěru, stejně jako špetku nezlomné agrese. Na konci konfliktu se vrátil na Neoterru, kde pokračoval ve zdokonalování svých vojenských a bitevně programátorských schopností. V té době si už získal strach vyvolávající reputaci jako válečník stejně inteligentní jako nelítostný.

De Fersen

Po rozpuštění řádu Chrámu a vyšetřování jeho hereze Svatou Inkvizicí, byl De Fersen podroben hloubkovému výslechu a zkoumání s účelem zjistit, zda byl zapojen v onom kacířském plánu. Musel čelit vojenskému soudu a dobrovolně podstoupit ordeál, boží soud, z něhož vyšel vítězně. Jakmile byl prohlášen nevinným v obviněních z kacířství a programování umělé inteligence, bylo mu umožněno přejít do Špitálnického řádu. Nicméně jeho původní vazba na Chrám je považována za chybu a poskvrnu na jeho duši i záznamu, což znamená, že uvnitř svého nového řádu už nikdy nebude povýšen nad svou současnou hodnost.

Během ariadnijských obchodních konfliktů byl De Fersen přidělen k Jednotkám slitování, tedy těm zodpovědným za získávání zraněných z bojiště a zachraňováni vězňů. Mise prováděné Špitálníky Slitování jsou extrémně rizikové a vyžadují maximální přesnost. De Fersen se ukázal dostatečně schopným, aby převzal taktické velení nad těmito jednotkami a do posledního detailu naplánoval přípravu a provedení misí. Jméno De Fersen vešlo do análů řádu v Rozích Hessenových, na Paradisu, kde přepadl a zničil kolonu posil Kombinované armády EI. Čas vykoupený malou De Fersenovou Jednotkou slitování umožnil panoceanským jednotkám zničit hlavní čelní voj moratských sil, zachránit množství zajatců a získat důležité technické a strategické informace.

Běžná sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.