Bílé Jizvy: Úvod

Logo Bílých JizevZnámí a obávaní v celém Impérium pro svůj vysoce mobilní způsob války, jsou vesmírní mariňáci Bílých Jizev mistry metody bleskového útoku, schopnosti vrhnout se na své protivníky a zmizet než stihnou odpovědět.

Tito zuřiví válečníci, nesoucí rituální jizvy statečnosti, bojují se vší kmenovou divokostí svého domovského světa a přinášejí rychlou smrt všem nepřátelům Impéria.

 

BOJOVÁ DOKTRÍNA

Mariňák Bílých JizevBleskově rychlé útoky udeř a uteč vysoce mobilními silami, které ničí nepřítele kousek po kousku a nedovolují jim se rozhodně zapojit, jsou typickou taktikou Bílých Jizev. Rychlé motorky a krajně rychlý výsadek umožňují Bílým Jizvám regovat mnohem rychleji než většině kapitul. Proto nejsou Jizvy na bojišti téměř nikdy vymanévrovány.

Těžce opancéřovaní protivníci zjistí, že pronásledují stíny, zatímco Bílé Jizvy obklíčující jejich síly zaútočí tam, kde jsou nejslabší. Častokrát se nepřítel, který se za svými liniemi cítil v bezpečí, poučil o omylu této myšlenky, když se vyjící průzkumníci Bílých Jizev na motorkách vyřítili z ničeho, aby zaútočili na boky nebo zadní část. Zrozeni v sedle, průzkumníci se obvykle dostávají na bojiště na svých motorkách.

Ačkoli si vesmírní mariňáci Bílých Jizev raději udržují nepřítele na délku paže, jsou plně schopní krvavých útoků. Elitní motorkářské jednotky jsou právem obávány a útočné jednotky, padající s ohnivými stopami z oblohy a útočící se řvoucí krvežíznivostí a strašidelnými zjizvenými tvářemi, jsou hrůzné na pohled.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.