Bitva na Nurades

Krize úlového světa Nurades začala s příchodem strašlivé warpové bouře. Netrvalo dlouho a po celé planetě se proháněli démoni a mutanti, kteří rychle přemohli místní planetární obranné síly. Na pomoc trýzněnému světu brzy dorazila velká kompanie Hvězdných Vlků pod vedením Haralda Smrtivlka. V úlu Predomitus jízda na hromových vlcích prorazila linie démonů, zatímco pod úlem samotným zuřily boje typu udeř a uteč proti Tzeentchovým legiím démonického vyslance Slithertwasta. Po vítězství v obou těchto střetnutích se Hvězdní Vlci přesunuli do úlu Genos, aby ukončili celé obléhání, a poté prorazili k severnímu pólu planety k opuštěným opevněním, které démoni používali jako základnu pro své operace.

Smrtivlci Haralda Smrtivlka ale padli do obrovské pasti. Harald a jeho síly by byli ztraceni, kdyby se jim na pomoc nezjevili ztracení wulfeni, kteří zaplavili démony a zachránili své pradávné druhy. Brzy na to se podařilo démony vypudit a guvernér Nurades už se musel vypořádat jen s rebelií mutantů.

Wulfeni v bitve na Nurades

Mezitím však na Nurades dorazili Temní Andělé, aby získali pradávné čepele známé jako Sedm stínů. Přitom se jim ale podařilo najít přeživšího průzkumníka, kterého následně vyslechli jejich knihovníci. V jeho mysli byly vzpomínky na to, jak byl napaden wulfeny. Temní Andělé tak byli přesvědčení, že tito tvorové podobní Hvězdným Vlkům jsou poskvrněni démony a musí být tedy zničeni. Ve skutečnosti byl však tento nalezený průzkumník, Arhad, podvržený.

Krátce na to na Nurades dorazili Šedí Rytíři a odsoudili poskvrněný svět k Exterminatus.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.