Bratr-kapitán Erasmus Tycho

Bratr-kapitán Erasmus Tycho byl kdysi jedním z největších hrdinů Krvavých Andělů; stoupající hvězda ve velení 3. kompanie Krvavých Andělů. V kapitule byli mnozí, kteří věřili, že nakonec bude následovat Danta jako velitel celých Krvavých Andělů. Ale jeho osud takový nebyl, protože v hloubi bitvy padl Tycho za oběť Černému vzteku, prokletí, které probíhá hlavou každého Krvavého Anděla.

Bratr-kapitán Erasmus Tycho

Tycho dosáhl na vrcholná postavení během Druhé války o Armageddon, kdy převzal velení 3. kompanie a vedl ji ke slávě proti orkům držícím pozice podél řeky Chaeron. Ale bylo to právě během této války, kdy byly zaseta semínka jeho pádu, protože se stal během mise obětí smrtícího psychického útoku, který zanechal jeho tvář paralizovanou v hrozivém úšklebku. Takové zohyzdění bylo pro Tycha kletbou, která způsobovala růst zahořklosti a vzteku uvnitř jeho srdce.

Bylo to během úvodních fází Třetí války o Armgaddon, kdy Tycho propadl Černému vzteku, kapitula tak díky zuřící šílenosti přinášené Vadou přišla o dalšího velkého hrdinu. Tycho během války padl, zemřel pod zdmi úlu Tempestora uprostřed bojů s orky.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.