Kdo jsou vesmírní mariňáci?

Tvoří neústupnou pěst Císaře, tvrdě drtí ty, kteří se postaví jemu rozsáhlému panství. Pouhá zmíňka o jejich jméně vyvolává v Impériu bázeň a úctu, zatímco stejné jméno zapříčiňuje výkřiky zoufalství a strachu mezi četnými nepřáteli lidí. Jsou to vesmírní mariňáci a v galaxii se najde jen pár válečníků, kteří se jim mohou postavit.

Skrz změnu pomocí zástupu náhradních orgánů, genetickou modifikaci, psycho-chemické úpravy a tvrdý psychický trénink, který by normálního člověka zabil, se stává vesmírný mariňák superčlověkem. Může po týdny bojovat beze spánku nebo jídla, může dýchat jedovaté plyny a může se uzdravit z těžkých zranění.

Vesmírní mariňáci kapituly Karmínových Pěstí

Navíc ke svým úžasným fyzickým schopnostem má vesmírný mariňák přístup k jedněm z nejničivějších zbraní v Impériu. Od útoků z orbitu přes lascannon po starý dobrý bolter, jediný vesmírný mariňák může vyhladit celý městský blok. Je dále podporován Land Raidery, Razorbacky a odolnými Rhiny, které ho transportují po bojišti. Na závěr, proces, který z něj udělá superčlověka, mu umožňuje oblékat vzácnou silovou zbroj, oblek z keramitu, který ho chrání před mnoha zbraněmi.

Nicméně pravá síla vesmírného mariňáka leží v jeho nezlomné víře v Císaře. To on je božským pánem lidstva, vyvolený bohy a uctívaný po sto staletí, zatímco sám sedí pohřben ve Zlatém trůně. Vesmírní mariňáci se považují za vyvolené, protože část jejich genokódu, který koluje jejich zvětšenými žilami, je z Císařova těla. Jsou opravdovým fyzickým zhmotněním jeho vůle.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.