Land Speeder

Land Speeder je lehké opancéřované vozidlo poháněné anti-gravitačními motory, které mu umožňují létat v nízkých výškách. Má dvoučlennou posádku, pilota a střelce. Střelec pálí z namontované těžké zbraně, obvykle těžkého bolteru. Kapitulní útoční mariňáci a celá 7. rezervní kompanie jsou trénováni k boji jako švadrony Land Speederů. To zahrnuje i posádky více ozbrojených variant, jako je Land Speeder Tornado a Typhoon.

Mariňácké posádky těchto válečných strojů si zachovají své normální jednotkové označení. Seržanti nepoužívají své zádové praporce, když tvoří posádku Land Speederů. Land Speeder zobrazuje kapitulní, jednotková a taktická označení.

Land Speeder

Land Speedery jsou známé pro svou rychlost a pohyblivost na bitevním poli. Pro velitele vesmírných mariňáků mají četná použití. Land Speeder může rychle obejít nepřátelské pozice a použít palby těžkých bolterů ke zničení nepřátelské pěchoty. Když je vyzbrojený multi-meltou, stává se Land Speeder lovcem tanků. Ozbrojenější varianty nabízejí ještě více možností a palebné síly.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.