Motorky vesmírných mariňáků

Všichni útoční mariňáci kapituly, průzkumníci a celá 6. rezervní kompanie jsou trénováni k boji jako motorkové švadrony. Tyto jednotky jsou zásobeny všudypřítomnými motorkami vesmírných mariňáků. Tento robustní stroj je dostatečně silný, aby nesl plně opancéřovaného mariňáckého jedzce a zdvojené bolterové zbraně. Motorkářské švadrony mohou být posilovány útočnými motorkami, modifikovanými motorkami s dvoučlennou posádkou a připevněnou těžkou zbraní (těžkým bolterem nebo multi-meltou).

Mariňáčtí jezdci si zachovávají svá jednotková značení i když jsou rozmísťováni jako motorkové švadrony. Motorky mají kapitulní, jednotková a taktická značení a mohou mít vlajky nebo prapory nesoucí dodatečné jednotkové nebo kapitulní znamení. Seržanti ale nemají své zádové praporce, když vedou motorkové švadrony.

Motorkář z kapituly Ultramariňáků

Motorkové švadrony jsou často používány na průzkumné mise do nepřátelského teritoria. Pokud jsou rozmísťovány jako součást větší bojové síly, jejich rychlost a síla dávají veliteli dodatečné útočné možnosti. Útočné motorky jsou používány k posílení motorkových švadron nebo nasazení jako samostatné švadrony. Švadrony útočných motorek mohou být smrtící, neboť jejich pohyblivost jim umožňuje lovit nepřátelské tanky a ničit je dříve, než nepřítel může vrátit palbu.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.