Ragnar Černohříva

Ragnar je vlčím lordem velkého věhlasu, mocný válečník, odvážný vůdce a nebojácný bojovník. Je to také nejmladší Hvězdný Vlk, který kdy dosáhl hodnosti vlčího lorda, a všichni, kteří bojovali vedle něj, vědí, že je předurčen k velikosti.

Ragnarova sága je naplněna odvážnými, ale zároveň nerozvážnými činy a krvavými bitvami, už je legendou takovou, že by na ni byl hrdý i vlčí lord svraštělý dlouhou a svědomitou službou. Ragnar nicméně ještě není věkem dlouhý tesák; je spíše unáhlený a impulzivní, naplněný odvahou mládí a sebedůvěrou toho, který uspěl i v těch nejtrpčích zkouškách.

Dokonce ještě jako aspirant zabil velkého černosrstého vlka a odtáhl jeho ohromné tělo zpátky do Tesáku jako důkaz svých činů. Jako krvavý spár porazil čarodějníka Tisíců Synů a vykonal stovku další odvážných činů, které vyvrcholily, když zabil orčího válečného pána Borzaga Khana spolu s celým jeho doprovodem. Později, když Ragnar pomstil svého vlčího lorda, Bereka Hromopěst, zabitím šampióna Chaosu, který zavraždil jeho pána, byl jmenován vlčím lordem, což byla neskutečná čest pro někoho tak mladého.

Důvěra, kterou v něj Ragnarovi bratři vložili jeho povýšením do pozice svého vlčího lorda, nebyla planou. Ragnar se stal odborníkem na planetární útoky a výsadky ve vesmíru, pravou rukou Logana Grimnara, když se takové situace naskytly. Je smělý, odvážný a oblíbený svými válečníky.

Ragnar Černohříva

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.