Temní Andělé: Úvod

Logo Temných AndělůPřed tisíci lety, během temného času Horovy Hereze, byl Císař lidstva zrazen celými legiemi vesmírných mariňáků. Tito zrádci bojovali proti loajálním vesmírným mariňákům v občanské válce, která téměř zničila Impérium. Nicméně jedna legie bojovala uvnitř sebe sama, aby rozhodla, kterému pánu bude sloužit: Císaři nebo Chaosu.

Bratr napadal bratra na domovském světě legie - bojovali tak tvrdě, že zničili celou planetu. Loajální vesmírní mariňáci nabyli vrchu, ačkoli mnoho bezvěrných přeživších uprchlo do warpu. Od tohoto dne se následníci loajálních vesmírných mariňáků pokouší smazat zradu zosobněnou jejich padlými bratry. Tato legie nese slavné jméno: Temní Andělé.

Posedlí myšlenkou, že mohou sejmout pradávnou skvrnu ze své cti skrz neochvějné nadšení, bojují Temní Andělé s pochmurnou rozhodností s nepřáteli Císaře. Jejich vesmírní mariňáci a průzkumníci jsou nevšedně přizpůsobiví, schopní rozdělit se do menších bojových jednotek, aby se lépe potýkali s nepřáteli. Jejich terminátoři, všichni přiřazení k jedné kompanii nazývané Křídlo Smrti, jsou považováni za jedny z nejlepších válečníků v Impériu. Jejich zbroj barvy kostí značí jejich ochotu zemřít pro Císaře.

Ačkoli oddanost Temných Andělů může patřit Císaři, jejich posedlost lovem svých padlých bratří se někdy kříží s povinnostmi k Impériu. 2. kompanie Temných Andělů, známá jako Havraní Křídlo, se skládá z velmi rychlých jednotek, jejich skrytou rolí je funkce pohyblivých lovců, slídících po zrádných předcích. Od svého založení Havraní Křídlo a Temní Andělé zavrhují cokoliv, co dělají, aby zajali nebo zabili tyto ponížené kacíře, bez ohledu na cenu pro sebe či Impérium.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.