Útočná palebná loď Storm Eagle

Proslulá mobilita Adeptus Astartes už vyhrála celoplanetární konflikty jediným úderem; poskytnutím přesného zásahu smrtících sil v místě, kde se mohly ukázat jako nejvíc rozhodující. Základním kamenem je flotila kapitulních útočných strojů, ať už to jsou ikonické Thunderhawky či výsadkové moduly, zcela jednoznačně stojící v jejím čele. A stroje jako je útočná palebná loď Storm Eagle jsou při poskytování svých zbraní pro devastující útok jen kousek za nimi.

Jako mocná loď, Storm Eagle nese na stroj své velikosti strach vyvolávající palebnou sílu a je schopna transportovat přímo do žáru útoku až dvacet vesmírných mariňáků. Přesné místo původu Storm Eaglu je neznámé, ale stroj nese jisté podobnosti se Stormraveny nasazovanými Krvavými Anděly a Šedými Rytíři. Jisté zdroje pak umísťují hlavní výrobu Storm Eaglu na Tigrus a Anvilus IX, což jsou oba kovářské světy nejvyšší úrovně, které utrpěly strašlivé poškození během Horovy Hereze.

Storm Eagle

V posledních desetiletích ale počet Storm Eaglů ve službě začíná stoupat, zvláště pak mezi kapitulami, o kterých je známo, že mají dobré vztahy s Adeptus Mechanicus. To vedlo některé pozorovatele k myšlence, že výroba byla na nějakém zatím neznámém místě obnovena.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.