Válka o Vlka I.

Válka o Vlka je imperiální kampaní vedenou velkým vlkem Loganem Grimnarem z kapituly vesmírných mariňáků Hvězdných Vlků v roce 612.M41 proti zrádnému genetikovi Fabiu Bilovi a jeho silám Chaosu. Když se Logan Grimnar dověděl, že arcizrádce Abbadon Ničitel odhalil místo existence jednoho z dlouho ztracených členů jediné následnické kapituly Hvězdných Vlků, Vlčích Bratrů, vedl velký vlk své elitní Šampióny Fenrisu, aby zachránili svého bitevního bratra ze spárů Černé Legie, než ho bude moci Pán klonů použít pro nějaký strašlivý experiment.

 

Historie

Pro Hvězdné Vlky je jedním z největších a nejstřeženějších tajemství osud jejich jediné následnické kapituly, Vlčích Bratrů. Vytvořen jakožto součást Druhého zakládání, genoštěp Vlčích Bratrů se ukázal být nepředvídatelným a nestabilním, kombinoval takřka všechny špatné účinky Canix Helix a Prokletí Wulfena. Poté co byla kapitula rozpuštěna, stovky Vlčích Bratří zcela zmizely, berouce s sebou cenný genoštěp vytvořený ze zásob Hvězdných Vlků samotných.

V roce 612.M41 se dostala k velkému vlkovi zpráva, že byl jeden z těchto dlouho ztracených bratří nalezen. Po celá tisíciletí Hvězdní Vlci dohlíželi na své nezvladatelné bratry, tajně je chráníce jak před zlobou Impéria, tak poskvrnou Chaosu - byť ne vždy s úspěchem.

Logan Grimnar

Tak tomu mělo být i tentokrát. Ale šťastné zprávy o objevení Vlčího Bratra byly pokaženy informacemi o tom, že planeta, na které se nacházel, se ocitla v rukou Černé Legie. Co bylo ještě horší, panovaly zvěsti, že se v tomto systému nachází i arcizrádce Fabius Bile. A Logan Grimnar věděl, že to je jen Vlčí Bratr a jeho nestabilní genoštěp, po čem Fabius Bile prahne. Přístup ke genoštěpu jejich následnické kapituly by zrádnému genetikovi umožnil vytvoření armády strašlivé pokřivených zmutovaných hrůz, které by bojovaly za síly Chaosu.

Velký vlk by raději zemřel, než by to dovolil. Svolávaje svou vlčí gardu, přikázal Starý vlk, aby se shromáždila celá jeho velká kompanie. Poté Grimnar, jeho nejvěrnější šampióni a malá flotila lodí vyrazili do Moře hvězd, aby našli Vlčího Bratra a pobili ty, kteří se jim odváží postavit do cesty.

 

> Pokračování

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.