Aun'va

Říká se, že Aun'Va je tím nejstarším a nejmoudřejším ze své kasty. Radí těm největším vůdcům Tau už tak dlouho, že si nikdo nepamatuje, že by tomu bylo jinak. Jeho ruka stála za mnohým z historie Tau. Je tím nejstarším Nebeským z Tau, sedí v radách, které vládnou ne septám, ale celé říši. Jeho slova bere na zřetel každý z členů jeho kasty, neboť jeho rada se pokaždé ukázala moudrou a pravdivou.

Aun'va se svými strážciAle Aun'Va není pouhým duchovním vůdcem. V minulosti už při mnoha příležitostech vedl expanzi Tau od samotného počátku tažení. Jeho přítomnost dala ohnivé kastě sílu zbavit systém Si'coa nenáviděných Reeků. To jeho slova tehdy rozohnila jejich oprávněný hněv. A na úbočích hory Scion vyřkl osud orků Grognikova Waaagh! - rozsudek, který byl účinně proveden deseti tisíci ohnivými válečníky.

Aun'Va je nejvyšším z Nebeských v nově dobytých septech ve Třetí sféře, Stínoslunce je po jeho boku vždy loajálním. Na půl tuctu nových světů jsou milion ohnivých válečníků a ještě více kolonistů připraveni obětovat vše pro jediné slovo jejich milovaného Nebeského, Pána nehynoucího ducha - Aun'o'Tau'Acaya'Va'Denta.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.