Bitevní oblek XV109 Y'vahra

Urychlen ve svém nasazení po úspěchu bitevního obleku R'varna, bitevní oblek třídy 10 XV109 Y'vahra byl navržen pro ničivé přepadové útoky. Ke zjednodušení této role je Y'vahra vybaven trojhlavňovým fázovým plasmovým plamenometem schopným vypařit dokonce i tvrzený keramit a masivním elektromagnetickým kanónem navrženým ke znehybnění nepřátelských válečných strojů. Komplexní vektorové pohybové soustavy dechberoucí zbroje Y'vahry tomuto bitevnímu obleku umožňují překonávat bitevní pole dlouhými ladnými skoky, vrhat se do největších shluků nepřátel a vybírat si těžkou daň na jejich životech předtím, než se vrhne opět někam jinam.

Bitevní oblek XV109

Bitevní oblek Y'vahra pochází od stejného inženýra zemní kasty jako R'varna, od Fio'O Ke'lshan Sho'Auna, nechvalně známého pro svůj odpor vůči vůli Nebeské rady, stejně jako svůj génius pro návrh zbraní. Y'vahra představuje překvapivou změnu přístupu v taktice pragmatického septa Ke'lshan, ve kterém dlouhé roky pod takřka neustálým útokem cizáckých sil daly vzniknout tvrdohlavému pragmatismu a mentalitě obléhaného.

Nový XV109 je zcela jasně navržen se záměrem přenést boj k nepřátelům Ke'lshan, možná značícím novou fázi expanze na opomíjené východní hranici Říše Tau.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.