Bitevní oblek XV88 Broadside

Zkušení veteráni Tau mohou nosit bitevní obleky Broadside, které je činí nejlépe vyzbrojenými pěšími válečníky Tau. Broadside jsou vlastně přepracovanou verzí obleků Crisis. Na rozdíl od nich ale postrádají skokový systém, který byl odstraněn a nahrazen extrémně těžkými zbraňovými systémy, povětšinou dvouhlavňovými elektromagnetickými děly, které jsou jednou z nejlepších protitankových zbraní Tau. Používány bývají též dvojité plazmové zbraně či naváděné rakety.

XV88 Broadside

Jednotky s Broadside jsou využívány k napadání a ničení silně obrněných cílů, a proto jsou vybaveni těmi nejničivějšími zbraněmi, které mají Tau k dispozici. Samotný oblek je pak vyroben z neznámé nanokrystalové slitiny.

Obleky XV88 byly navrženy pro vzdálenou podporu a vysoce překonaly původní očekávání. Staly se tak pevnou součástí loveckých kádrů a lovců tanků. Poháněna částicovým akcelerátorem, dokáže těžká Rail puška prorazit i těmi nejsilnějšími plastoocelovými bunkry. S robustním opancéřováním, manévrovatelností a širokou zbraňovou výbavou nabízí bitevní oblek XV88 veliteli Tau širokou paletu možností.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.