Co je Říše Tau?

Tau věří, že nyní je jejich čas; jejich rasa, jejich říše přinese jednotu všem. Neexistuje nepřítel, kterého by jejich technologie nemohla překonat, žádné dilema nemůže jejich věda nevyřešit. Samotné hvězdy budou překuty kvůli Vyššímu Dobru.

Na Východním okraji galaxie se vynořila nová rasa, aby vyzvala moc Impéria lidí a ostatních ras v 41. tisíciletí. Jsou to Tau, překvapivě vyspělá rasa, která se uspořádala kolem jediného vedoucího principu známého jako Vyšší Dobro.

Bojový oblek CrisisZavrhujíce individualismus kvůli potřebám společnosti jako celku, se Tau vyvinuli a rozšířili ohromující rychlostí. Jen za něco přes 6 000 let se změnili z ve stepích žijícíh primitivů k vesmírem cestujícím kolonistům.

Ničím nezpomalovaný vývoj dal Tau důvěru v to, že neexistuje žádná překážka, kterou by jejich společnost a věda nemohly překonat. Ve skutečnosti věří, že mohou pomoci zbytku galaxie najít cestu k míru a prosperitě. Všechny ostatní rasy musí přijmout Vyšší Dobro a poslouchat Nebeské, záhadné vůdce Tau.

Nepřekvapivě mají stávající národy jiné plány. Aby jim pomohli "procitnout", vynalezli Tau jedny z nejsmrtonosnějších palebných zbraní. Základní typ jednotky, zvaný ohniví válečníci, je vyzbrojen pulzními puškami a pulzními karabinami, které mohou prorazit skrz zbroj jako kometa skrz prašný oblak.

NebeskýPulzní zbraně mohou být dostatečně ničící, ale Tau také mají množství silových brnění a anti-gravitačních strojů. Jejich bojové obleky Crisis a Stealth mají nesrovnatelnou pohyblivost na bojišti, dokáží vystupit z krytu, vystřelit hromovou salvu a ztratit se dříve, než může nepřítel reagovat. Bojové stroje Hammerhead a Sky Ray, po boku s bojovými obleky Broadside, rozbijí protivníka na kousky zatímco jejich pěchotní transportéry Devilfish přemístí ohnivé válečníky pro lepší střelbu. Na dálku mohou Tau zdevastovat všechny až na ty nejtvrdší z nepřátel.

Tau nicméně opovrhují bojem zblízka a jsou nezkušení v soubojích na krátkou vzdálenost. Najímají proto námezné Krooty a zasvěcují hmyzoidní Vespidy, aby vynahradili tento nedostatek, ovšem i tak se Tau stále snaží vyhnout srážkám v malých prostorách. Nehledě na toto omezení jsou Tau silou objevující se v galaxii, kterou současné rasy nemohou ignorovat.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.