XV25 neviditelné týmy

Neviditelné týmy, vybavené neviditelnými obleky XV15 nebo mírně většími XV25, jsou osamělými vlky v armádě Tau, působícími samostatně a nezávisle na jiných útvarech. Jsou to jednotky, které používají útoky typu udeř a zmiz proti malým skupinám nepřátel, v čemž vyžadují jen lehkou podporu spřátelených jednotek.

Neviditelné jednotky nespadají do bitevních plánů Tau, a proto mají značnou svobodu konání ve všech směrech. Vedoucí představitelé neviditelných týmů jsou často považováni za lehce výstřední hazardéry a vynálezce nových a nepředvídatelných taktik. Mnoho nepřátel Tau se ocitlo v pasti díky neviditelným týmům, které se pohybovaly před hlavní armádou.

XV25 neviditelný tým

Neviditelné obleky fungují tak, že se na těle jejich nositele do malých uzlů promítá neviditelné pole, které ho zcela obklopí. Toto pole nezachytí žádné smysly a to z něj činí velmi obtížný cíl. A i jacíkoli droni, kteří patří k jednotkám s generátory neviditelného pole, jsou neviditelní.

Ovšem jednotka plně vybavená generátory neviditelného pole musí čas od času dobít energii a právě v tuto chvíli jsou její příslušníci nejvíce zranitelní.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.